Kyu examens

 Vlak voor de kerstvakantie zijn er examens geweest voor de leden van Eerste Judoclub Kaatsheuvel. Hieronder een opsomming van de geslaagden:

Voor Judo zijn geslaagd:

Witte band :
Mathijs Brans, Yobbe Dankers, Luna Hendriks, Lizzy Hofland, Nina Hofland, Anne Jacobs, Stef Kroot, Jort Leijtens, Myrna Maijers, Senna Mekes, Ryan van Raamsdonk, Stan Smulders, Teun Smulders, Kelsey van Tuijl, Seth Verhoef, Aike Vesters, Maaike van der Zande.
1ste gele slip :
Lucas van Eggelen, Mannus van den Hout, Levi van der Kaa, Emma Luimes, Jacco Maijers, Mika Netten, Jesse van Riel, Marley van der Sanden.
2de gele slip :
Lars Damen, Finn Hobo, Emma Hofland, Aamina Hussein, Sil Klijn, Aimée van Laarhoven, Damian van Meel, Jay J van Raamsdonk, Eashan Sewnandan Mishre, Ties Spieringhs, Jochem Timmermans, Jelte Timmermans, Ties Verboven, Henry Vugts, Milan Weeterings.
Gele band :
Niek van de Griendt, Jesse Pullens, Thei Schraven, Lex de Vaan, Tibbe Verschure, Pelle Verschure.
1ste Oranje slip :
Niek Bertens, Thijn Hendrikx, Thijs van ’t Hoog, Ties van Laarhoven, Kyan van Riel, Ties Timmermans.
2de Oranje slip :
Ravi van Dongen, Thijmen Duijn, Kyano van Esch, Kenjy van Esch, Teun Nieuwenhuizen, Christian Robben, Julienne Vugts.
Oranje band :
Cora van Alphen, Luke Bleekendaal, Mark Hector, Nick van Hilst, Jeroen Hofland, Sen Leijtens, Dave van der Linden, Karin van Willigen.
1ste Groene slip :
Gijs van Best, Fabian van Heumen, Nils Hobo, Storm Verboven.
2de Groene slip :
Juul van Gorp, Tim Kuijpers, Joep Kuijpers, Imke de Vaan.
Groene band :
Joshua van der Eerden, Claudia van den Hout, Maud van der Ven.

Voor Jiu-Jitsu zijn geslaagd:

Gele slippen :
Cas van Bladel, Chris Brekelmans, Sven Nuijten, Christian Robben.
Gele band :
Kyano van Esch, Kenjy van Esch, Elise van Wijnen.
Oranje slippen :
Samudrika van der Eerden, Joshua van der Eerden, Roy Geerts, Colin Heeres, Sam Leautaud, Nevra Özcan, Daphne Sprangers, Seb Vesters.
Oranje band :
Marco Berfelo, Anne Berfelo, Huib Timmermans.